Chat with us, powered by LiveChat

Tabela Rozmiarów

Znajdź i wybierz producenta, aby zobaczyć tabelę rozmiarów. Jeżeli masz pytania zachęcamy do kontaktu z czatem lub do wysłania wiadomości e-mail.

KOSZULKI / KOMPLETY / BODY / GORSETY / STRINGI / FIGI / SZORTY / PASY DO POŃCZOCH

TALIA
S/M60-75 (cm)
L/XL75-90 (cm)
XXL90-100 (cm)
BIODRA
S/M90-100 (cm)
L/XL100-110 (cm)
XXL110-120 (cm)
OBWÓD BIUSTU
S/M80-90 (cm)
L/XL90-100 (cm)
XXL100-115 (cm)

BODYSTOCKING / DZIANINOWE SUKIENKI / GARTERS STOCKINGS

TALIA
S/M/L60-85 (cm)
XL/XXL85-100 (cm)
BIODRA
S/M/L90-105 (cm)
XL/XXL105-125 (cm)

POŃCZOCHY I RAJSTOPY

OBWÓD UDA
S/M50-55 (cm)
L/XL55-60 (cm)
XXL60-65 (cm)

Rozmiar

Odpowiednik

Waga kg

Miseczki

Ob. w biuście

Ob. pasa

Ob. bioder

Wzrost

S/M

38-40

45-60

A-B

84-92

62-74

88-98

145-172

L/XL

42-44

60-85

B-C

93-100

75-82

99-109

145-172

S/L

38-42

45-65

A/B/C

84-96

62-78

88-104

145-172

XL/XXL44-4685-95C-D97-10479-88105-117145-172

 

Rozmiar

Odpowiednik

Ob. klatki

Ob. pasa

Ob. bioder

S

36

84-88

62-68

88-93

M

         38

89-92

69-74

94-98

L

40

93-96

75-78

99-104

XL

42

97-100

79-82

105-109

XXL

44

101-104

83-90

110-117

XXXL

46

105-108

91-100

118-122

Stroje kąpielowe – jednoczęściowe, dwuczęściowe

RozmiarObwód w biuście (cm)Obwód pod biustem (cm)Obwód bioder (cm)
S/3682-8466-6884-86
M/3886-8870-7288-90
L/4090-9274-7692-94
XL/4294-9678-8096-98
XXL/4498-10082-84100-102
XXXL/46102-10486-88104-106
Halki
RozmiarObwód bioder (cm)Obwód klatki piersiowej (cm)
XS (34)72-8280-84
S  (36)82-9284-88
M (38)92-10488-92
L (40)104-11492-96
XL (42)114-12496-100
XXL (44)124-134100-104
XXXL (46)134-144104-108
Biustonosze
RozmiarObwód pod
biustem (cm)

Obwód w biuście (cm)

miseczka A

miseczka B

miseczka C

miseczka D

miseczka E

6563-6777-7979-8181-8383-8585-87
7068-7282-8484-8686-8888-9090-92
7573-7787-8989-9191-9393-9595-97
8078-8292-9494-9696-9898-100100-102
8583-8797-9999-101101-103103-105105-107
Figi
RozmiarObwód talii (cm)Obwód bioder (cm)
XS lub 3444-5472-82
S lub 3654-6482-92
M lub 6864-7492-104
L lub 4074-84104-114
XL lub 4284-94114-124
XXL lub 4494-104124-134
XXXL lub 46104-114134-144

Anais Size Plus – Kolekcja Gorgeous

 

Rozmiar

L+

(XL / XXL)

XL+

(3XL / 4XL)

XXL+

(5XL / 6XL)

Obwód w biuście

96-114 cm

114-132 cm

132-150 cm

Obwód pod biustem

85-103 cm

103-121 cm

121-139 cm

Obwód talii

79-97 cm

97-115 cm

115-133 cm

Obwód bioder

103-121 cm

121-139 cm

139-157 cm

RozmiarSMLXLOne Size 36-40
Wzrost158-164164-170164-170170-176158-176
obwód w biuście84-8892-96100-104108-11292-110
obwód w biodrach88-9296-100104-108112-11696-112

RAJSTOPY

ROZMIARWZROST (CM)OBWÓD BIODER (CM)
2S158-164100-112
3M164-170104-116
4L170-176108-120
5XL170-176108-128

POŃCZOCHY

1-2 | XS/S3-4 | M/L
DŁUGOŚC STOPY (CM)23-2526-28
WYSOKOŚĆ KROCZA (CM)70-7478-82
OBWÓD UDA (CM)58-6264-68

MEDICARE

PODKOLANÓWKI

S/ML/XL
OBWÓD PASA (CM)35-3839-42

GATTA INTIMATE

BIUSTONOSZE

WIELKOŚĆ MISECZKI / OBWÓD BIUSTU W CM
ROZMIARYOBWÓD POD BIUSTEMABCDEFG
6563-6777-7979-8181-8383-8585-8787-8989-91
7068-7282-8484-8686-8888-9090-9292-9494-96
7573-7787-8989-9191-9393-9595-9797-9999-101
8078-8292-9494-9696-9898-100100-102102-104104-106
8583-8797-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111

GATTA INTIMATE

FIGI

ROZMIAR FIG3436384042
OBWÓD TALII (CM)60-6466-6970-7475-7980-84
OBWÓD BIODER (CM)84-8889-9293-97103-107108-112

BASIC LINE

BRA PERFECT

SMLXL
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)82-8888-9696-104104-112
OBWÓD POD BIUSTEM (CM)70-7575-8080-8585-90

BASIC LINE

T-SHIRT L / T-SHIRT / GOLF CLASSIC L / GOLF S / TANK TOP / SPORT TOP / TOP / CAMISOLE / BODY CAMISOLE / BODY L / BODY T-SHIRT / BODY GOLF / POLO / TANK SPRING / T-SHIRT / VEST PERFECT

SMLXL
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)82-8888-9696-104104-112

BASIC LINE

T-SHIRT PERFECT / BOXER SHIRT / BODY PERFECT

XS / 34S / 36M / 38L / 40XL / 42
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)78-8182-8586-8990-9394-97
OBWÓD PASA (CM)63 – 6566 – 6970 – 7374 – 7778 – 81
OBWÓD BIODER (CM)88-9192-9596-9899-102103-106

BASIC LINE

MINI BIKINI / PANTY / BIKINI / STRINGI

SMLXL
OBWÓD BIODER (CM)84-9292-100100-108108-116

SHAPEWEAR

TOP

SMLXL
OBWÓD PASA (CM)66-6970-7374-7778-81
OBWÓD BIODER (CM)92-9596-9899-102103-106

SHAPEWEAR

SPORT TOP

SMLXL
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)84-9090-9696-102102-106
OBWÓD POD BIUSTEM (CM)70-7575-8080-8585-90

SHAPEWEAR

LEGGINS / SKIRT / DRESS / DRESS 2 / BIKINI / SHORTS / BODY / BODY SLIM

SMLXL
WZROST160-166160-166166-172172-178
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)84-9090-9696-102102-106
OBWÓD PASA (CM)66-6767-7272-7878-84
OBWÓD BIODER (CM)84-9090-9696-102102-110

SHAPEWEAR

FIT LEGGINS

SMLXL
ROZMIAR34-3638-4042-4446-48
OBWÓD BIODER (CM)84-9292-100100-108108-116

SHAPEWEAR

BELTS

XSS/ML/XL
OBWÓD PASA (CM)66-6970-7374-77
OBWÓD BIODER (CM)92-9596-9899-102

STROJE KĄPIELOWE

BIUSTONOSZ

WIELKOŚĆ MISECZKI / OBWÓD BIUSTU W CM
ROZMIARY BIUSTONOSZAOBWÓD POD BIUSTEMABCDEFGHIJ
3663-67 (65)77-7979-8181-8383-8585-8787-8989-9191-9393-9595-97
3868-78 (70)82-8484-8686-8888-9090-9292-9494-9696-9898-100100-102
4073-77 (75)87-8989-9191-9393-9595-9797-9999-101101-103103-105105-107
4278-82 (80)92-9494-9696-9898-100100-102102-104104-106106-108108-110110-112
4483-87 (85)97-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111111-113113-115115-117
4688-92 (90)102-104104-106106-108108-110110-112112-114114-116116-118118-120120-122
4893-97 (95)109-111111-113113-115115-117117-119119-121121-123123-125125-127
5098-102 (100)114-116116-118118-120120-122122-124124-126126-128128-130130-132
52103-107 (105)119-121121-123123-125125-127127-129129-131131-133133-135135-137
54108-112 (110)124-126126-128128-130130-132132-134134-136136-138138-140140-142

STROJE KĄPIELOWE

FIGI, STRINGI, SZORTY

ROZMIAR FIG36384042444648505254
OBWÓD TALII (CM)64-6870-7476-8082-8688-9294-98100-104106-110112-116118-122
OBWÓD BIODER (CM)87-9293-9899-104105-110111-116117-122123-128129-134135-139140-144

BODYWEAR

XSSMLXL
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)76-8282-8888-9696-104104-112
OBWÓD PASA (CM)57-6464-7272-8080-8888-96
OBWÓD BIODER (CM)76-8484-9292-100100-108108-116

ODZIEŻ TERMOAKTYWNA

ODZIEŻ TERMOAKTYWNA DAMSKA

S/MLXL
WZROST (CM)160-166166-172172-178
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)84-9696-102102-106
OBWÓD PASA (CM)62-6772-7878-84
OBWÓD BIODER (CM)84-9696-102102-110

ODZIEŻ TERMOAKTYWNA

ODZIEŻ TERMOAKTYWNA MĘSKA

MLXLXXL
WZROST (CM)168-172172-178178-186186-194
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)92-9898-104104-110110-116
OBWÓD PASA (CM)84-8888-9292-9696-102
OBWÓD BIODER (CM)96-100100-104104-108108-112

ODZIEŻ TERMOAKTYWNA

ODZIEŻ TERMOAKTYWNA UNISEX

SML
WZROST (CM)160-166166-172172-178
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)84-9292-100100-104
OBWÓD PASA (CM)72-8080-8484-92
OBWÓD BIODER (CM)88-9696-100100-104

ODZIEŻ TERMOAKTYWNA

ODZIEŻ TERMOAKTYWNA DZIECIĘCA

6-88-1010-12
WZROST (CM)116-122122-128128-134
OBWÓD PASA (CM)56-5757-5858-60
DŁ. NOGAWKI ZEWNĘTRZNEJ (CM)70-7474-7878-82
DŁ. NOGAWKI WEWNĘTRZNEJ (CM)51-5555-5959-63
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)60-6262-6464-67
DŁUGOŚĆ RĘKAWA (CM)41-4343-4545-48

BIELIZNA MĘSKA

KOSZULKI

MLXLXXL
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM)91-9697-102103-108109-114

BIELIZNA MĘSKA

MAJTKI

MLXLXXL
OBWÓD W PASIE (CM)81-8889-9697-104105-112
Rozmiary konfekcyjne34-3636-3838-4040-4242-4444-4646-4850-5250-5252-5454-5656-58
Rozmiary biustonoszy65707580859095100105110115120
Obwód pod biustem63-6768-7273-7778-8283-8788-9293-9798-102103-107108-112113-117118-122
Wielkość miseczkiA77-7982-8487-8992-9497-99102-104107-109112-114117-119122-124127-129132-134
B79-8184-8689-9194-9699-101104-106109-111114-116119-121124-126129-131134-136
C81-8386-8891-9396-98101-103106-108111-113116-118121-123126-128131-133136-138
D83-8588-9093-9598-100103-105108-110113-115118-120123-125128-130133-135138-140
DD+E90-9295-97100-102105-107110-112115-117120-122125-127130-132135-137140-142
F92-9497-99102-104107-109112-114117-119122-124127-129132-134137-139142-144
G94-9699-101104-106109-111114-116119-121124-126129-131134-136139-141144-146

Jak ustalić wielkość miseczki?

OBWÓD W BIUŚCIE – OBWÓD POD BIUSTEM = WIELKOŚĆ MISECZKI
różnica 12 cm = miseczka Aróżnica 18 cm = miseczka Dróżnica 24 cm = miseczka G
różnica 14 cm = miseczka Bróżnica 20 cm = miseczka DD i E
różnica 16 cm = miseczka Cróżnica 22 cm = miseczka F
ROZMIAR
34-3638-4042-4446-4850-5254-5658-60
SMLXLXXLXXXLXXXXL
Wzrost (cm)158164172172172172172
Obwód klatki piersiowej (cm)84-8892-96100-104108-112116-120124-128132-136
Obwód bioder (cm)88-9296-100104-108112-116120-124128-132136-140
ROZMIAR
3638-4042-4446-48
SMLXL
Wzrost (cm)158164172172
Obwód klatki piersiowej (cm)82-8688-9294-98100-104
Obwód pod biustem (cm)68-7274-7880-8486-90

Męska tabela rozmiarowa:

RozmiarSMLXLXXL3XL4XL5XL
4446485052545658
Obw. klat. piersiowej92-9696-100100-104104-108108-112112-116116-122122-128
Obwód pasa82-8686-9090-9494-9898-102102-106106-112112-118
Wzrost164-170170-176176-182182-188188-194182-188

Damska tabela rozmiarowa:

RozmiarSMLXLXXL3XL4XL5XL
3638404244464850
Obw. klat. piersiowej88-9292-9696-100100-104104-108108-112112-118118-124
Obwód pasa72-7676-8080-8484-8888-9292-9696-102102-108
Wzrost158-164164-170164-170170-176176-182170-176
Biodra92-9696-100100-104104-108108-112112-116116-122122-128

Dziecięca tabela rozmiarowa:

Wiek
w latach
2-33-45-67-89-1011-1213-14
Obw. klat. piersiowej50-5454-5858-6262-6666-7272-8080-88
Obwód pasa48-5250-5452-5654-5856-6260-6864-72
Wzrost86-9298-104110-116122-128134-140146-152158-164

Julimex – tabela rozmiarów, biustonosze

Bielizna Julimex – rozmiary: biustonosze

Rozmiar

Obwód pod biustem

Obwód w biuście

A

B

C

D

E

F

65

63-67

77-79

79-81

81-83

83-85

85-87

70

68-72

82-84

84-86

86-88

88-90

90-92

92-94

75

73-77

87-89

89-91

91-93

93-95

95-97

97-99

80

78-82

92-94

94-96

96-98

98-100

100-102

102-104

85

83-87

97-99

99-101

101-103

103-105

105-107

107-109

90

88-92

102-104

104-106

106-108

108-110

110-112

112-114

95

93-97

107-109

109-111

111-113

113-115

115-117

117-119

100

98-102

112-114

114-116

116-118

118-120

120-122

122-124

105

103-107

117-119

119-121

121-123

123-125

125-127

127-129

110

108-112

122-124

124-126

126-128

128-130

130-132

132-134

Julimex – tabela rozmiarów, pasy do pończoch

Bielizna Julimex – rozmiary: pasy do pończoch

Rozmiar

S

M

L

XL

Biodra

82-88

88-94

94-100

100-106

Julimex – tabela rozmiarów, halki i półhalki damskie

Bielizna Julimex – rozmiary: półhalki i halki damskie

Rozmiar

XS

S

M

L

XL

XXL

Model

Obwód biustu

78-82

84-88

90-94

96-100

102-106

108-112

Soft & Smooth

Obwód bioder

78-82

84-90

92-98

100-106

108-114

116-122

84-88

90-94

96-100

102-106

108-112

114-118

220, 222

Julimex – tabela rozmiarów, body pod biust 219

Bielizna Julimex – rozmiary: body pod biust 219

Rozmiar

XS

S

M

L

XL

XXL

Obwód w biuście

84-88

90-94

96-100

102-106

108-112

114-118

Julimex – tabela rozmiarów, figi damskie

Bielizna Julimex – rozmiary: figi damskie modelujące

Rozmiar

XS

S

M

L

XL

XXL

Model

Obwód bioder

84-88

90-94

96-100

102-106

108-112

114-116

Figi wysoka talia 241

84-88

90-94

96-100

102-106

108-112

114-118

Figi modelujące 271

84-92

92-100

100-108

108-116

Figi Extra Boom 121, Tanga, Hipster, Simple

Koszulki

Rozmiar

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Wzrost

158-164

158-164

158-164

164-170

164-170

164-170

Obw. kl. pier

84-88

92-96

100-104

108-112

116-120

124-128

Obw. biod

92-96

100-104

108-112

116-120

124-128

132-136

Majtki

Rozmiar

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Obw. biod

86-92

92-98

98-104

104-112

112-120

120-128

Bielizna męska
RozmiarWzrostObwód klatki piersiowejTaliaObwód bioder
S164-17092-9682-8699-103
M170-17696-10086-90103-107
L176-182100-10490-94107-111
XL182-188104-10894-98111-115
XXL182-188108-11298-102115-119
3XL176-182112-116102-106119-121
4XL176-182116-120106-110121-125

 

Bielizna damska
RozmiarWzrostObwód klatki piersiowejTaliaObwód bioder
XS158-16480-8460-6488-92
S158-16484-8864-6892-96
M164-17088-9268-7296-100
L170-17692-9672-76100-104
XL170-17696-10076-80104-108
XXL164-170100-10480-84108-112
3XL164-170104-10884-88112-116

 

Bielizna młodzieżowa
WzrostObwód klatki piersiowejTaliaObwód bioder
140-14668-7260-6376-80
146-15272-7663-6580-84
152-15876-8065-6884-88
158-16480-8468-7288-92

 

Bielizna dziecięca
RozmiarWzrostObwód klatki piersiowejObwód bioder
S1225664
M1286068
L1346472
XL1406876
Lama tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów Lama

KOBIETY

ROZMIAR

S

M

L

XL

XXL

XXXL

wzrost

158-164

164-170

170-176

176-182

182-188

188-194

obwód bioder

92-96

96-100

100-104

104-108

108-112

112-118

obwód klatki w biuście

84-88

88-92

92-96

96-100

100-104

x

KOBIETY – BIUSTONOSZE

ROZMIAR

70A

75A

70B

75B

75C

75D

obwód klatki w biuście

82-84

87-89

84-86

89-91

91-93

93-95

obwód klatki pod biustem

70

75

70

75

75

75

MĘŻCZYŹNI

ROZMIAR

M

L

XL

XXL

XXXL

wzrost

164-170

170-176

176-182

182-188

188-194

obwód w talii

78-86

86-94

94-102

102-110

110-118

obwód klatki piersiowej

96-100

100-104

104-108

108-112

X

CHŁOPCY

ROZMIAR

S

M

L

XL

wzrost

116-122

122-128

128-134

134-140

obwód w talii

55

58

61

64

obwód klatki piersiowej

52-56

56-60

60-64

64-68

CHŁOPCY – BX

ROZMIAR

S

M

L

XL

wzrost

140-146

146-152

152-158

158-164

obwód w talii

67

70

73

76

obwód klatki piersiowej

68-72

72-76

76-80

80-84

DZIEWCZYNKI

ROZMIAR

S

M

L

XL

wzrost

116-122

122-128

128-134

134-140

obwód bioder

64

68

72

76

obwód klatki w biuście

56-60

60-64

64-68

68-72

DZIEWCZYNKI – GX

a

S

M

L

wzrost

14-146

146-152

152-158

obwód bioder

76

80

84

obwód klatki w biuście

72-76

76-80

80-84

DZIEWCZYNKI – GX – BIUSTONOSZE

ROZMIAR

65AA

70AA

75AA

70BB

obwód klatki w biuście

78

83

88

85

obwód klatki pod biustem

65

70

75

70

BS, GS

ROZMIAR

S

M

L

wzrost

104 – 110

110 – 116

116 – 122

obwód bioder

53

56

59

BA

ROZMIAR

S

M

L

wzrost

86-92

92-98

98-104

obwód bioder

47

50

53

obwód klatki w biuście

47-48

48-49

49-50

TABELA ROZMIARÓW – BIUSTONOSZE / TABLE OF SIZE – BRA

Obwód pod biustem
/
Circuit under the bust (cm)
Rozmiar
/
Size
Obwód w biuście / bust
miseczka
cup bra
EURABCDEFGHIJKL
FRABCDEFGHIJKL
EURFRUKUK/USAABCDDDEFFFGGGHHH
63-6765803077-7979-8181-8383-8585-8787-8989-9191-9393-95
68-7270853282-8484-8686-8888-9090-9292-9494-9696-9898-100100-102
73-7775903487-8989-9191-9393-9595-9797-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111
78-8280953692-9494-9696-9898-100100-102102-104104-106106-108108-110110-112112-114
83-87851003897-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111111-113113-115115-117
88-929010540104-106106-108108-110110-112112-114114-116116-118118-120
93-979511042109-111111-113113-115115-117117-119119-121121-123
98-10210011544114-116116-118118-120120-122122-124124-126
103-10710512046119-121121-123123-125125-127127-129
108-11211012548124-126126-128128-130130-132
113-11711513050129-131131-133133-135

TABELA ROZMIARÓW – FIGI, KOSZULKI, PIŻAMY / TABLE OF SIZE – PANTIES, SHIRTS, PAJAMAS

Obwód pasa
circuit waist (cm)
Obwód bioder
circuit hips (cm)
Obwód klatki piersiowej
circuit chest (cm)
EURFRUK/USA
64-6890-9480-84S36408
70-7495-10086-90M384210
76-80101-10692-96L404412
82-86107-11398-104XL424614
88-92114-120108-114XXL444816
94-98121-128116-122XXXL465018

TABELA ROZMIARÓW – PJ7/ TABLE OF SIZE – PJ7 LOVELY

Miska / obwód65707580859095100
BL IL IXL IIXL II
CM IL IL IIXL IIXL III
DM IM IL IIL IIXL IIXL III
ES IM IM IIL IIL IIIXL III
FS IS IM IIM IIL IIIL III
GS IS IM IIM IIIL III
HS IIS IIM IIIM III
IS IIS IIM III
JS IIIS III

Gabriella – tabela rozmiarów, rozmiarówka standardowa

Bielizna Gabriella – rozmiary: rajstopy, pończochy, getry, legginsy
RozmiarWzrostObwód bioder
XS-1152-15884-88
S-2158-16488-96
M-3164-17096-100
L-4170-176100-104
XL-5176-182104-128

Gabriella – tabela rozmiarów, rozmiarówka Plus Size

Bielizna Gabriella – rozmiary Plus Size: rajstopy, pończochy, getry, legginsy
RozmiarWzrostObwód bioder
XXL-6160-175128-144
XXXL-7170-180144-164

Biustonosze i gorsety

ROZMIAR STANIKA – JAK USTALIĆ WIELKOŚĆ SWOJEGO OBWODU?

Obwód pod biustem to rozmiar biustonosza

Rozmiar biustonoszy i gorsetów657075808590
Obwód pod biustem (w cm)63-6768-7273-7778-8283-8788-92
Rozmiar biustonoszy i gorsetów95100105110115120
Obwód pod biustem (w cm)93-9798-102103-107108-112112-117118-122

ROZMIAR STANIKA – JAK USTALIĆ WIELKOŚĆ MISECZKI?

Różnica pomiędzy obwodem w biuście, a obwodem pod biustem stanowi wielkość miseczki.

różnica 12-14 cmmiseczka A
różnica 14-16 cmmiseczka B
różnica 16-18 cmmiseczka C
różnica 18-20 cmmiseczka D
różnica 20-22 cmmiseczka E
różnica 22-24 cmmiseczka F
różnica 24-26 cmmiseczka G
różnica 26-28 cmmiseczka H
różnica 28-30 cmmiseczka I
różnica 30-32 cmmiseczka J
różnica 32-34 cmmiseczka K
różnica 34-36 cmmiseczka L

MAJTKI DAMSKIE

Rozmiary majtekSMLXL2XL3XL4XL
Obwód bioder w cm92-9696-100100-104104-108108-112112-116116-120

BODY DAMSKIE

Rozmiar38 – S40 – M42 – L44 – XL46 – 2XL48 – 3XL
Obwód klatki piersiowej (cm)83-9091-9798-107108-117118-127128-137
Obwód pasa (cm)62-6970-7778-8586-9697-106107-116
Obwód bioder (cm)92-9696-100100-104104-108108-112112-116
Wzrost (cm)164-170

BIELIZNA NOCNA

Rozmiar38 – S40 – M42 – L44 – XL46 – 2XL
Obwód klatki piersiowej (cm)86-8990-9394-9798-102103-107
Obwód pasa (cm)70-7374-7778-8182-8586-90
Obwód bioder (cm)96-9899-101102-104105-108109-112
Wzrost (cm)164-170

Wolbar – tabela rozmiarów, figi, stringi, szorty damskie

Bielizna damska Wolbar – rozmiary: stringi, figi, szorty damskie
RozmiarObwód bioderObwód w talii
XS74-8248-56
S82-9256-64
M92-10464-74
L104-11474-84
XL114-12684-94
2XL126-13894-104

Knittex – tabela rozmiarów, rajstopy damskie

Bielizna Knittex – rozmiary: rajstopy damskie
Rozmiar1-XS2-S3-M4-L5-XL6-XXL
Obwód bioder96-10096-104104-108108-116116-128128-136
Wzrost152-158158-164164-170170-176164-176164-176

Knittex – tabela rozmiarów, pończochy damskie

Bielizna Knittex – rozmiary: pończochy damskie
Rozmiar2-S3-M4-L
Długość stopy23-2424-2525-26
Wysokość krocza70-7272-7474-78

Knittex – tabela rozmiarów, kolekcja dziecięca

Bielizna Knittex – rozmiary: kolekcja dziecięca
Wzrost68-7480-8692-98104-110116-122122-128128-134134-140140-146
Obwód bioder42-4850-5256-5860-6264-6666-6868-7272-7676-80

Knittex – tabela rozmiarów, rajstopy męskie

Bielizna Knittex – rozmiary: rajstopy męskie
RozmiarMLXL
Wzrost164-174174-184184-194
Obwód bioder88-10898-116102-120

Knittex – tabela rozmiarów, kolekcja męska, megginsy

Bielizna Knittex – rozmiary: megginsy
RozmiarS-ML-XXL
Wzrost164-176176-194
Obwód bioder88-10898-114

De Lafense – tabela rozmiarów, bielizna damska

Bielizna De Lafense – rozmiary bielizny damskiej
RozmiarWzrostObwód klatki piersiowejObwód taliiObwód bioder
34/XS158-16476-8060-6488-92
36/S158-16480-8464-6888-92
38/M158-16484-8868-7292-96
40/L164-17088-9272-7696-100
42/XL164-17092-9676-80100-104
44/2XL170-17696-10080-84104-108
46/3XL170-176100-10484-88108-112
48/4XL170-176104-11288-92112-116

De Lafense – tabela rozmiarów, bielizna męska

Bielizna De Lafense – rozmiary bielizny męskiej
RozmiarWzrostObwód klatki piersiowejObwód pasa
44/S164-17088-9280-84
46/M170-17692-9684-88
48/L170-17696-10088-92
50/XL176-182100-10492-96
52/XXL176-182104-10896-102
ROZMIAR65707580859095100105110
OBWÓD POD BIUSTEM (CM)63-6768-7273-7778-8283-8788-9293-9798-102103-107108-112
MISECZKAOBWÓD BIUSTU (CM)
AA75 – 7780 – 8285 – 8790 – 9295 – 97100 – 102
A77 – 7982 – 8487 – 8992 – 9497 – 99102 – 104107 – 109112 – 114117 – 119122 – 124
B79 – 8184 – 8689 – 9194 – 9699 – 101104 – 106109 – 111114 – 116119 – 121124 – 126
C81 – 8386 – 8891 – 9396 – 98101 – 103106 – 108111 – 113116 – 118121 – 123126 – 128
D83 – 8588 – 9093 – 9598 – 100103 – 105108 – 110113 – 115118 – 120123 – 125128 – 130
E85 – 8790 – 9295 – 97100 – 102105 – 107110 – 112115 – 117120 – 122125 – 127130 – 132
F87 – 8992 – 9497 – 99102 – 104107 – 109112 – 114117 – 119122 – 124127 – 129132 – 134
G89 – 9194 – 9699 – 101104 – 106109 – 111114 – 116119 – 121124 – 126129 – 131134 – 136
H91 – 9396 – 98101 – 103106 – 108111 – 113116 – 118121 – 123126 – 128131 – 133136 – 138
I93 – 9598 – 100103 – 105108 – 110113 – 115118 – 120123 – 125128 – 130133 – 135138 – 140
J95 – 97100 – 102105 – 107110 – 112115 – 117120 – 122125 – 127130 – 132135 – 137140 – 142
KOSZULKI , FIGI , STRINGI
EU34-3636-3838-4040-4242-4444-4646-48
ROZMIARXSSMLXLXXLXXXL
OBWÓD BIUSTU (CM)80-8485-8990-9495-99100-104105-109110-114
OBWÓD TALII (CM)61-6566-7071-7576-8081-8586-9091-94
OBWÓD BIODER (CM)82-8888-9494-100100-106106-112112-118118-124

TABELA ROZMIARÓW – BIELIZNA EROTYCZNA

KOSZULKI , FIGI , STRINGI
EU36-3838-4040-4242-4444-4646-4836-4044-48
ROZMIARSMLXLXXLXXXLS/MXXL/XXXL
OBWÓD BIUSTU (CM)85-8990-9495-99100-104105-109110-11485-94105-114
OBWÓD TALII (CM)66-7071-7576-8081-8586-9091-9466-7587-96
OBWÓD BIODER (CM)88-9494-100100-106106-112112-118118-12488-102112-124
BIUSTONOSZE
EU707585
ROZMIAR65 C/D65 E/F70 A/B70 C/D70 E/F75 A/B75 C/D75 E/F80 B/C80 D/E85 B/C
OBWÓD BIUSTU (CM)81-8585-8982-8686-9090-9487-9191-9595-9994-9898-10299-103
OBWÓD POD BIUSTEM (CM)63-6768-7273-7778-8283-87
ROZMIAR MAJTKI/STRINGISMLXL

MAT – tabela rozmiarów, biustonosze

Bielizna Mat – tabela rozmiary: biustonosze
RozmiarObwód pod biustemObwód w biuście
ABCDEFGH
6563-6777-7979-8181-8383-8585-8787-8989-9191-93
7068-7282-8484-8686-8888-9090-9292-9494-9696-98
7573-7787-8989-9191-9393-9595-9797-9999-101101-103
8078-8292-9494-9696-9898-100100-102102-104104-106106-108
8583-8797-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111111-113
9088-92102-104104-106106-108108-110110-112112-114114-116116-118
9593-97107-109109-111111-113113-115115-117117-119119-121121-123
10098-102112-114114-116116-118118-120120-122122-124124-126126-128
105103-107117-119119-121121-123123-125125-127127-129129-131131-133
110108-112122-124124-126126-128128-130130-132132-134134-136136-138
115113-117127-129129-131131-133133-135135-137137-139139-141141-143
120118-120132-134134-136136-138138-140140-142142-144144-146146-148

MAT – tabela rozmiarów, stringi, figi, szorty

Bielizna Mat – rozmiary: figi, stringi, szorty
RozmiarObwód w taliiObwód bioder
S66-7490-98
M74-8298-106
L82-91106-115
XL91-103115-125
2XL103-115125-135
3XL115-127135-145

MAT – tabela rozmiarów, koszulki, haleczki

Bielizna Mat – rozmiary: halki, koszulki
RozmiarObwód klatki piersiowejObwód w taliiObwód bioder
S82-9066-7490-98
M90-9874-8298-106
L98-10782-91106-115
XL107-11991-103115-125
2XL119-131103-115125-135
3XL131-143115-127135-145

Donna – koszulki nocne, komplety nocne

 

S (36)

M (38)

L (40)

XL (42)

XXL (44)

3XL (46)

4XL (48)

Obwód w talii64-68

68-72

72-76

76-80

80-84

84-88

88-92

Obwód w biuście

86-90

90-94

94-98

98-102

102-108

106-110

110-114

Obwód w biodrach

88-92

92-96

96-100

100-104

104-108

108-112

112-116

Donna – kostiumy kąpielowe

Rozmiar biustonosza

 

S (36)

M (38)

L (40)

Obwód pod biustem

68-72

73-77

78-82

Obwód w biuście

A

87-89

92-94

B

84-86

89-91

94-96

C

86-88

91-93

96-98

D

88-90

93-95

E

90-92

95-97

                                                                        

Rozmiar biustonosza

XL (42)

XXL (44)

3XL (46)

4XL (48)

Obwód pod biustem

83-87

83-87

83-87

88-92

Obwód w biuście bez wielkości miseczki

101-103

103-105

105-107

108-110

 

Rozmiar majteczek

S (36)

M (38)

L (40)

XL (42)

XXL (44)

3XL (46)

4XL (48)

Obwód w talii

64-68

68-72

72-76

76-80

80-84

84-88

88-92

Obwód w biodrach

88-92

92-96

96-100

100-104

104-108

108-122

112-116

 

Rozmiar kostiumów jednoczęściowych

S (36)

M (38)

L (40)

XL (42)

XXL (44)

3XL (46)

4XL (48)

Obwód pod biustem

68-72

73-77

78-82

83-87

83-87

83-87

88-92

Obwód w biuście

84-86

89-91

94-96

101-103

103-105

105-107

108-110

Obwód w talii

64-68

68-72

72-76

76-80

80-84

84-88

88-92

Obwód w biodrach

88-92

92-96

96-100

100-104

104-108

108-112

112-116

 

Ewana – tabela rozmiarów, figi, stringi, szorty, pasy do pończoch

Bielizna Ewana – rozmiary: stringi, szorty, figi, pasy do pończoch
RozmiarSMLXL
Obwód bioder88-9596-104105-110111-118

Ewana – tabela rozmiarów, koszulki, haleczki nocne

Bielizna Ewana – rozmiary: halki, koszulki nocne
RozmiarSMLXL
Obwód biustu88-9596-102103-110111-118

Gorsenia – tabela rozmiarów, biustonosze, gorsety

Bielizna Gorsenia – rozmiary: gorsety, biustonosze
Rozmiar65707580859095100105110115
Obwód pod biustem63-6768-7273-7778-8283-8788-9293-9798-102102-107108-112113-117
Obwód w biuścieA77-7982-8487-8992-9497-99102-104107-109112-114117-119122-124127-129
B79-8184-8689-9194-9699-101104-106109-111114-116119-121124-126129-131
C81-8386-8891-9396-98101-103106-108111-113116-118121-123126-128131-133
D83-8588-9093-9598-100103-105108-110113-115118-120123-125128-130133-135
E85-8790-9295-97100-102105-107110-112115-117120-122125-127130-132135-137
F87-8992-9497-99102-104107-109112-114117-119122-124127-129132-134137-139
G89-9194-9699-101104-106109-111114-116119-121124-126129-131134-136139-141
H91-9396-98101-103106-108111-113116-118121-123126-128131-133136-138141-143
I93-9598-100103-105108-110113-115118-120123-125128-130133-135138-140143-145
J95-97100-102105-107110-112115-117120-122125-127130-132135-137140-142145-147
K97-99102-104107-109112-114117-119122-124127-129132-134137-139142-144147-149
L99-101104-106109-111114-116119-121124-126129-131134-136139-141144-146149-151
M101-103106-108111-113116-118121-123126-128131-133136-138141-143146-148151-153

Gorsenia – tabela rozmiarów, figi, stringi, koszulki nocne, halki

Bielizna Gorsenia – rozmiary: halki, koszulki nocne, stringi, figi
Rozmiar36 / S38 / M40 / L42 / XL44 / 2XL46 / 3XL48 / 4XL50 / 5XL
Obwód klatki piersiowej84-8689-9194-9699-101104-106109-111114-116119-121
Obwód bioder90-9494-9898-102102-106106-110110-114114-118118-122

Taro– tabela rozmiarów: piżamy damskie, koszule nocne

Bielizna Taro – rozmiary damskie: koszule nocne, piżamy
WzrostObwód klatki piersiowejObwód bioder
S158-16484-8888-92
M164-17090-9496-100
L164-17096-100102-106
XL170-176102-106108-112
2XL170-176110-114116-120
3XL170-176116-120124-128
4XL160-170124-128130-134
5XL160-170130-134136-140
6XL160-170136-140142-146

Taro– tabela rozmiarów: piżamy męskie

Bielizna Taro – rozmiary męskie: piżamy
WzrostObwód klatki piersiowejObwód bioder
S164-17090-9480-84
M170-17492-9682-86
L176-178100-10490-94
XL180-182108-11298-104
2XL184-186116-120108-112
3XL184-186124-128116-120
4XL176-182132-136124-128
5XL176-182140-144132-136
6XL176-182148-152140-144

Taro– tabela rozmiarów / rozmiary młodzieżowe: koszule nocne, piżamy

Bielizna Taro – rozmiary młodzieżowe: piżamy, koszule nocne
WzrostObwód klatki piersiowejObwód bioder
14672-7578-80
15276-7981-83
15880-8184

Taro– tabela rozmiarów / rozmiary dziecięce: koszule nocne, piżamy

Bielizna Taro – rozmiary dziecięce: piżamy, koszule nocne
WzrostObwód klatki piersiowejObwód bioder
925658
985760
1045862
1105964
1166066
1226368
1286570
13466-6872
14069-7274-75

OBIETA

Koszulki

ROZMIAR

S

M

L

XL

Obwód w biuście

86-90

90-94

94-98

96-100

Obwód w pasie

70-74

74-78

78-82

82-86

Obwód w biodrach

90-94

94-98

98-102

102-106

 

Figi

ROZMIAR

S

M

L

XL

XXL

Obwód w biodrach

62-66

64-68

68-72

72-76

76-80

*podane wymiary bez rozciągania.

 

MĘŻCZYZNA

Koszulki, bokserki, slipy

ROZMIAR

M

L

XL

XXL

Obwód w klatce piersiowej

96-100

100-104

104-108

108-112

Obwód w pasie

82-86

90-94

98-102

106-110

Tabela rozmiarw WOLA

 

ROZMIAR STOPY

39-41

42-44

45-47

DŁUGOŚĆ STOPY

26-27

28-29

30-31

Regina – tabela rozmiarów, kolekcja damska

Bielizna Regina – rozmiary: koszule nocne, piżamy i szlafroki damskie
RozmiarXSSMLXLXXLXXXL
Wzrost160160164168168164164
Obwód klatki piersiowej80849096102108116
Obwód bioder879196102107113120

Regina – tabela rozmiarów, kolekcja męska

Bielizna Regina – rozmiary: piżamy męskie
RozmiarSMLXLXXLXXXL
Wzrost170172178182184184
Obwód klatki piersiowej96100104108112122
Obwód bioder86909498104114

BIUSTONOSZE:

 

Rozmiar pod biustem

(cm pod biustem)

Rozmiar miseczki

(cm w biuście)

ABCDEFGHIJ

65

(63-67)

77-7979-8181-8383-8585-8787-8989-9191-9393-9595-97

70

(68-72)

82-8484-8686-8888-9090-9292-9494-9696-9898-100100-102

75

(73-77)

87-8989-9191-9393-9595-9797-9999-101101-103103-105105-107

80

(78-82)

92-9494-9696-9898-100100-102102-104104-106106-108108-110110-112

85

(83-87)

97-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111111-113113-115115-117

90

(88-92)

102-104104-106106-108108-110110-112112-114114-116116-118118-120120-122

95

(93-97)

107-109109-111111-113113-115115-117117-119119-121121-123123-125125-127

100

(98-102)

112-114114-116116-118118-120120-122122-124124-126126-128128-130130-132

 

MAJTKI: 

 

Rozmiar

Obwód bioder

(cm w biodrach)

3691-94
3895-98
4099-102
42103-106
44107-110
46111-114
48115-118

 

KOSZULKI:

 

Rozmiar363840424446
Obwód w biuście (cm)84-8888-9292-9696-100100-104104-108
Obwód w biodrach (cm)90-9494-9898-102102-106106-110110-114

Koszule nocne i piżamy

Rozmiar

Wzrost

Obwód klatki piersiowej

Obwód w biodrach

S / 36-38

158-164

84-88

90-94

M / 38-40

158-164

92-96

98-102

L / 42-44

164-170

100-104

106-110

XL / 46-48

164-170

110-116

116-122

XXL / 50-52

164-170

122-128

128-134

XXXL / 54-56

164-170

134-140

140-146

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TABELE ROZMIARÓW

Rozmiarówka damska

ROZMIARWZROSTOBWÓD KLATKI PIERSIOWEJOBWÓD TALIIOBWÓD BIODER
XS164-17082-8662-6688-92
S164-17086-9066-7092-96
M170-17690-9470-7496-100
L170-17694-9874-78100-104
XL176-18298-10278-82104-108
XXL176-182102-10682-86108-112
XXXL176-182106-11086-90112-116

Rozmiary staników

ROZMIAROBWÓD POD BIUSTEMWIELKOŚĆ MISECZKI I OBWÓD W BIUŚCIE
ABCDEFGHI
6058-6272-7474-7676-7878-8080-8282-8484-8686-8888-90
6563-6777-7979-8181-8383-8585-8787-8989-9191-9393-95
7068-7282-8484-8686-8888-9090-9292-9494-9696-9898-100
7573-7787-8989-9191-9393-9595-9797-9999-101101-103103-105
8078-8292-9494-9696-9898-100100-102102-104104-106106-108108-110
8583-8797-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111111-113113-115
9088-92102-104104-106106-108108-110110-112112-114114-116116-118118-120
9593-97107-109109-111111-113113-115115-117117-119119-121121-123123-125
10098-102112-114114-116116-118118-120120-122122-124124-126126-128128-130

 

Rozmiarówka rajstop/pończoch

ROZMIARWZROSTWAGA (KG)
1/2do 160do 57
3160-17557-70
4175-18570-78
5175-18578-90

 

Rozmiarówka męska

ROZMIARWZROSTOBWÓD KLATKI PIERSIOWEJOBWÓD TALIIOBWÓD BIODER
S168-17490-9480-8494-98
M174-18094-9884-8898-102
L180-18698-10288-92102-106
XL186-192102-10692-96106-110
XXL192-198106-11096-100110-114
XXXL192-198110-114100-104114-118