Filtruj Produkty

Filtr

Bielizna Męska

Fakt noszenia bielizny jest dla większości ludzi praktycznie oczywisty. Jednak fakt, że bielizna męska to coś niewidocznego nie oznacza, że nie należy przykładać do niej większej wagi. Bielizna intymna jet szczególnie ważna – powinna być przewiewna, wykonana z najlepszych materiałów i wytrzymała, zwłaszcza jeśli chodzi o bieliznę męską. Nie wybierajmy wielopaków z wygody i braku czasu, poświęćmy dłuższą chwilę i wybierzmy kilka par wysokiej jakości bielizny męskiej, która przetrwa długi czas, nie tracąc świetności podczas prania i codziennego użytkowania. Wyspa Bielizny oferuje szeroki asortyment bielizny męskiej: slipy męskie, skarpety męskie, bokserki i szlafroki męskie.

Wyświetlanie 1–40 z 275 wyników

Różne oblicza bielizny męskiej

Bielizna męska to dział, który posiada dużo do zaproponowania. Jednak pierwsze, co kojarzy się z bielizną męską, są slipy. Są uniwersalne i sprawdzą się świetnie dla każdej męskiej budowy ciała. Istotne jest jedynie to, aby dobrać odpowiedni rozmiar, aby bielizna męska nie uciskała newralgicznej okolicy. Są seksowną opcją dla mężczyzn, bo uwidaczniają część pośladków – Panowie też mają się czym pochwalić!

Obecnie popularną bielizną męską stały się bokserki. Określenie powstało od stroju bokserów na ringu. Do wyboru są bokserki w różnych konfiguracjach – od krótszych i bardziej przylegających boxer-briefs, do dłuższych, luźniejszych i bardziej swobodnych szortów. Oferujemy wiele rozmiarów i kolorów bielizny męskiej w różnych wzorach – kraciaste, pasiaste i ze śmiesznymi nadrukami. Na chłodniejsze dni można znaleźć również w naszym sklepie internetowym z bielizną kalesony i szlafroki męskie.

Skarpety niezbędnym elementem garderoby

Skarpety męskie to ważna część męskiego ubioru. W formalnych stylizacjach dobór odpowiednich skarpet jest bardzo istotny. Wybór powinien paść wtedy na wysokie skarpety, sięgające do łydki. Inna sprawa to skarpety jako bielizna męska do adidasów – wtedy stawiamy na krótkie skarpety do kostki. Ostatnim hitem są skarpety w różne, kolorowe wzory – kropki, jaskrawe paski, owoce. Takie znajdziecie u nas na Wyspie Bielizny!