Filtruj Produkty

Rajstopy gładkie

Podkreśl swój styl i elegancje przez odpowiednio dobrane rajstopy gładkie. W ofercie znajdziesz rajstopy klasyczne, cieliste, czarne. Od 6 do 200 DEN. Ta część damskiej garderoby jest nieodzownym elementem każdej kobiecej stylizacji. Nic tak nie przyciąga męskiego spojrzenia, jak zjawiskowe nogi otulone subtelnymi a jednocześnie kuszącymi rajstopami gładkimi.

Wyświetlanie 1–40 z 117 wyników

Zjawiskowe, subtelne lub kuszące - gładkie rajstopy damskie

Wybór jest ogromny, można eksperymentować z rajstopami gładkimi w różnych odcieniach, kolorach oraz grubościach. DEN, czyli gęstość splotu włókien wpływa na grubość rajstop a tym samym na komfort termiczny jej posiadaczki. W sklepie www.wyspabielizny.pl znajdziesz rajstopy od 6 do 200 DEN. Kolekcja rajstop gładkich dostępna jest z różnego rodzaju przędzy, w każdym rozmiarze i wielu wzorach. Ogromny wybór rajstop damskich spełni oczekiwania najbardziej wymagających pań.

Klasyczne rajstopy damskie

Doskonale dobrane rajstopy gładkie , dostosowane do okazji, temperatury i osobistych preferencji wpływają na samopoczucie i komfort użytkowania. Ileż to razy każda kobieta zastanawiała się jakie rajstopy wybrać? Ileż to razy myślała, czy będą wygodne i wytrzymałe i nie przyprawią jej o ból głowy w trakcie wielkiej uroczystości? Wybór nie jest prosty, ale dzięki opisom umieszczonym przy rajstopach jest możliwy do zrealizowania. Klasyczne, gładkie rajstopy damskie to zawsze trafny wybór. Cienkie i lekko błyszczące rajstopy wspaniale sprawdzą się na wielkie wyjście, natomiast nieco grubsze i matowe będą wspaniałym dopełnieniem codziennej stylizacji. Nie bez znaczenia jest również kolor. Bogata oferta odcieni i marek z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.