Filtruj Produkty

Tuniki plażowe

Tunika plażowa – idealny dodatek do kostiumu kąpielowego

Przedstawiamy szeroki wybór tunik, które zapewnią piękny wygląd w zagranicznym kurorcie lub nad polskim morzem, jak i świetną prezencję przy basenie. Nie warto rezygnować z zakupu takiego stroju, gdyż przyda się w wielu sytuacjach, a przede wszystkim jest doskonałym dopełnieniem atrakcyjnego bikini czy modnego stroju jednoczęściowego. Szeroki wybór tunik, jakie można znaleźć w naszej ofercie, pozwoli każdej kobiecie na dobranie odpowiedniego dla niej modelu, koloru, fasonu i materiału. Warto przy tym pamiętać, że tunika plażowa może, ale nie musi idealnie pasować do stroju. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie temu, by zaopatrzyć się w więcej niż jeden strój tego rodzaju, dzięki czemu można będzie idealnie dobierać je do aktualnych potrzeb oraz kostiumu.

Wyświetlanie 1–40 z 120 wyników

Tunika plażowa czy duża chusta to niezbędny element wakacyjnego wyposażenia dla każdej kobiety. Taki strój zapewni efektowny wygląd, a także będzie pełnił wiele ważnych ról. Choć jest cienki i może wydawać się mało ważny, niezwykle się przydaje, zachęcamy więc do zapoznania się z naszymi propozycjami, obejmującymi wygodne i piękne tuniki plażowe.

Ukryj swoje niedoskonałości z tuniką plażową

Tuniki plażowe z naszej oferty pozwalają na szczelne zakrycie ciała za pomocą bardziej zabudowanych fasonów i grubszych materiałów, co zainteresować może na przykład Panie niezadowolone ze swej figury czy kryjące się przed słońcem. W lekko prześwitującej czy eleganckiej tunice przypominającej suknię można czuć się fantastycznie niezależnie od typu posiadanej figury.

Kiedy tunika na plażę się przyda?

Inne propozycje to niezwykle zmysłowe, prześwitujące tuniki, które pozwalają zapewnić sobie jeszcze ponętniejszy wygląd niż w samym stroju. Kusząco okrywają kobiece kształty i pozwalają czuć się na plaży jeszcze atrakcyjniej. Stawiamy też na różne style i kolory. Klasyka to tuniki czarne i białe, zwłaszcza szydełkowe czy tiulowe, jednak znaleźć można też produkty bawełniane w energetycznych barwach, które świetnie wpisują się w wakacyjny klimat. Proponowane przez nas stroje to nie tylko sposób na atrakcyjny wygląd. Tunika plażowa okaże się niezastąpioną ochroną przed palącym słońcem w przypadku, gdy dojdzie do podrażnienia skóry lub chce się ją przed tym ochronić. Te Panie, które chcą podkreślić swoją zmysłowość, mogą wybrać modele, pod którymi ich ciała będą wyglądać jeszcze bardziej ponętnie. Na tym nie koniec. Tunika na plażę jest przydatnym akcesorium w wielu hotelach, gdzie zabrania się przebywania w obiekcie w stroju kąpielowym. Tunika będzie świetną opcją do narzucenia na siebie na czas przejścia z pokoju hotelowego na plażę czy do basenu, znacznie wygodniejszą niż ubranie (zwłaszcza że nie zawsze w takich miejscach można znaleźć przebieralnie). Przyda się również kiedy chce się udać do plażowego baru czy na spacer po plaży. Plażowa tunika to zatem także element wakacyjnego dress code - w niektórych miejscach nawet na wakacjach nie wypada chodzić w samym stroju kąpielowym.