Filtruj Produkty

Bielizna Gatta - Rajstopy Gatta

Od lat na rynku w produkcji rajstop prym wiedzie marka Gatta. Rajstopy tej marki zostały zaprojektowane z myślą o ich przyszłych użytkowniczkach, czyli o kobietach stawiających na wygodę i estetykę. Zostały wyprodukowane z niezwykłą starannością, aby spełnić najbardziej wygórowane wymagania pań niezależnie od sylwetki, preferencji, potrzeb czy wieku.

Wyświetlanie 1–40 z 180 wyników

Każda kobieta potrzebuje rajstop na różne okazje, pory roku. Obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, dzięki czemu przebierać można w fasonach, kolorach, wzorach, grubościach, materiałach. Nie ma najmniejszego problemu z dopasowaniem rajstop do swojej stylizacji. Przebierać można w rajstopach typowo na lato, jesień, wiosnę czy zimę. Czasami potrzebne są tylko do przysłonięcia nóg, czego wymaga dress code w pracy, a innym razem mają posłużyć jako dodatkowa warstwa ochronna podczas chłodnych dni. Podczas wybierania dla siebie rajstop warto mieć na uwadze te od renomowanych producentów, co przełoży się na ich wygodę, trwałość i wysoką jakość.

Gatta - Niezawodne rajstopy niezależnie od sytuacji

Użycie nowoczesnych technologii sprawia, że możliwe jest stworzenie produktu niezawodnego, niezależnie od sytuacji. Niektóre modele rajstop są w stanie zapewnić więcej ciepła niż niejedne spodnie. Gęstość splotu włókien ma ogromny wpływ na to, jak bardzo rajstopy będą kryły i jakie zapewnią właściwości termiczne. W przypadku grubości rajstop stosuje się skrót DEN – i znajdująca się przy nim liczba jest większa, tym rajstopy są grubsze, czyli cieplejsze. Podczas chłodniejszych dni jesiennych warto wybrać rajstopy co najmniej 40 DEN, a zimą min. 60 DEN. W pełni kryjącymi rajstopami są modele od 90 do 120 DEN. W ofercie marki Gatta znajdują się nie tylko typowe rajstopy, ale też takie w wydaniu softi-comfi. Są to grube i ciepłe rajstopy z gumkokoronką w pasie, która została wzmocniona dodatkowo silikonem. Przy ich produkcji wykorzystano przędzę 3D Comfort, co przekłada się na niezwykłą elastyczność. Inną propozycją są rajstopy open feet, co świetnie sprawdza się latem, gdy chcemy założyć obuwie z wycięciami na palcach i stopach. Ciekawą opcją są rajstopy Silver Chic, czyli gładkie o diamentowym połysku. Są niezwykle miękkie, przypominają w dotyku tkaninę satynową. W ofercie można znaleźć też rajstopy Gatta korygujące i antycellulitowe. Nie brakuje modeli w wersji młodzieżowej, zabawnej. Panie mogą przebierać w podkolanówkach, stópkach, pończochach. body, legginsach, koszulkach i sport topach.