Filtruj Produkty

Body i bodystocking

Bodystocking i body to chętnie wybierany rodzaj bielizny erotycznej. Rozpal zmysły decydując się na bodystocking damski. Pobudź 100% swoich zmysłów!

Wyświetlanie 1–40 z 226 wyników

Body i bodystocking, czyli zmysłowe pończochy w sypialni...

Bodystocking i body to chętnie wybierany rodzaj bielizny erotycznej, wliczanej do kategorii wyrobów pończoszniczych. Bodystocking w odróżnieniu od pończoch pokrywa jednak całe ciało, co wygląda zmysłowo i dodaje kobiecie pewności siebie.Seksowny kombinezon podkreśla też naturalne atuty urody, działając na zmyły w sypialni. Dla urozmaicenia można wybrać bodystocking z kuszącym rozcięciem w kroku, co pozytywnie zaskoczy drugą osobę i sprawi, że przyjemność ze wspólnie spędzanych chwil będzie jeszcze większa. Na wyjątkowy wieczór warto wybrać też bodystocking z wiązaniami na rękach i nogach, lub np. głębokim dekoltem - jeśli chcemy wyeksponować tę część ciała.

Bielina dla odważnych

Dla odważnych poleca się seksowny kombinezon erotyczny bodystocking, który odsłania ciało i składa się z samej siateczki o dużych oczkach. Body i bodystocking są dostępne w wielu fasonach: z krótkim lub z długim rękawem, z opadającym jednym ramieniem lub w wersji na ramiączka. Finezji dodają elementy ozdobne, takie jak np. kokardki, tasiemki itp.

Odważne body dla NIEJ

Kuszące, odważne body to nic innego jak zaproszenie do zabawy, która może trwać bardzo długo. Zwłaszcza jeśli pokusimy się o ciekawy wzór, wycięty krok, dodatek koronki lub imitację sznurowania z przodu. Takie pikantne szczegóły sprawiają, że ochota na spędzenie niegrzecznych chwil w sypialni jest jeszcze większa. Ale, zamiast wierzyć na słowo warto je przetestować we dwoje i... wystawić własną opinie.